Nr katalogowy: 403

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Nr katalogowy: 403

Chance in game 7 x 7, 1999

ołówek, akryl, płótno; 64,5 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: winiarski '99 (ołówkiem), l. d.: Chance in game 7 x 7 (ołówkiem)
estymacja: 32 000 - 42 000 zł