Nr katalogowy: 1313

Jacek SROKA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 1313

Żaba, 1995

akwaforta, akwatinta, papier; 64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
79 x 56 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. na płycie w kompozycji p. d.: SROKA 1995;
estymacja: 1 300 - 1 700 zł