Nr katalogowy: 1312

Krzysztof SKÓRCZEWSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 1312

Lina, 1991

akwaforta, akwatinta, papier; 36 x 31 cm (wymiar kompozycji),
56 x 43 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. na płycie: 1991 S (poziomo);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł