Nr katalogowy: 1137

MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1137

Martwa natura na stole, ok. 1960

olej, płótno; 100,5 x 77,5 cm.
Według tradycji obraz związany z artystą drugiej Grupy Krakowskiej.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł