Nr katalogowy: 1136

Stanisław WISZNIEWSKI (1936-2016)

Nr katalogowy: 1136

Pejzaż z zabudowaniami

olej, płótno; 57 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: St. Wiszniewski / 66
estymacja: 6 000 - 7 000 zł