Nr katalogowy: 1129

Malarz nieokreślony, niemiecki (?), 1 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 1129

Brzoskwinie, 1844

olej, płótno dublowane; 27 x 32 cm;
opisany i dat. p. d.: S p. J / 1844.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł