Nr katalogowy: 1128

Johann KÜHN, XX w.

Nr katalogowy: 1128

Żółte róże

olej, płótno; 37 x 52 cm;
sygn. i opisany l. d: Joh Kühn / 1920.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł