Nr katalogowy: 1121

Zofia Janina ZIELIŃSKA (1915-?)

Nr katalogowy: 1121

Łąka, 1955

olej, płótno; 52 x 77 cm;
sygn. i dat. l. d.: Ziel 55.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł