Nr katalogowy: 1120

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1120

Portret prawnika Wolfganga Adama Mercka - radcy Wyższego Sądu Apelacyjnego w Wuerzburgu

olej, płótno; 80 x 57,5 cm;
na odwrocie nalepka z maszynowym napisem
estymacja: 3 600 - 4 800 zł