Nr katalogowy: 1111

Viktor KISS (1902-1940)

Nr katalogowy: 1111

Dziewczyna w serdaku, 1935

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i dat. l. g.: Victor Kiss / 1935.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł