Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 1110
Święty Marek Ewangelista
olej, płótno; 116,5 x 94 cm;
(obraz przed konserwacją).
estymacja: 7 200 - 9 600 zł
(obraz przed konserwacją).
estymacja: 7 200 - 9 600 zł