Nr katalogowy: 132

Malarz nieokreślony, francuski, XVIII w.

Nr katalogowy: 132

Młodzieniec z szalkami

olej, płótno dublowane; 72 x 58 cm (wymiar owalu);
na odwrocie, na krośnie malarskim zatarta niewielka nalepka
estymacja: 36 000 - 48 000 zł