Nr katalogowy: 131

Nr katalogowy: 131

Portret dziewczyny z różową kokardą, ok. poł. XIX w.

olej, płótno; 74 x 62 cm (obraz po konserwacji).
estymacja: 9 000 - 12 000 zł