Nr katalogowy: 130

Eduard KURZBAUER (1840-1879)

Nr katalogowy: 130

Smutne wieści

olej, płótno; 74 x 106 cm;
sygn. p. d.: E. Kurzbauer;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł