Nr katalogowy: 114

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 114

Róże i filiżanka

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej strony po środku: akarpiński.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł