Nr katalogowy: 113

Abraham WEINBAUM (1890-1943)

Nr katalogowy: 113

Kwiaty w wazonie, 1933

olej, karton; 54 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: AWenbaum (sic!) / 1933.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 4 800 zł