Nr katalogowy: 1847

Nr katalogowy: 1847

Żyrandol 13-świecowy, elektryczny, w manierze II Cesarstwa

mosiądz, brąz, zielona patyna; szkło prasowane; wys. ca 80 cm, średnica 74 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena oferowana 2 800 zł