Nr katalogowy: 1846

Nr katalogowy: 1846

Żyrandol 5-świecowy, elektryczny

mosiądz; patyna; wys. 86,5 cm, średnica ca 48 cm.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł