Nr katalogowy: 1444

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1444

Codzienność w symbiozie z marzeniami

olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł