Nr katalogowy: 1443

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1443

Jezioro Łabędzie I

olej, płyta;61 x 73 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska, na odwrocie pieczęć autorska oraz odręczny opis i data.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł