Nr katalogowy: 141

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 141

W starym dworku

olej, tektura, 24 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: BR. RYCHTER - JANOWSKA 1936;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł