Nr katalogowy: 140

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 140

Tęcza nad wsią, 1897-1898

olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 27 cm;
sygn. l. d.: FRuszczyc; na odwrocie, na tekturze:
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
Cena sprzedaży 30 000 zł