Nr katalogowy: 132

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 132

Modlitwa Arabów

olej, płótno; 55 x 75 cm;
sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena oferowana 6 500 zł