Nr katalogowy: 131

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 131

Kwitnący sad, ok. 1907

olej, płótno, 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 22 000 - 27 000 zł