Nr katalogowy: 122

Walter SPITZER (ur. 1927)

Nr katalogowy: 122

Dla Isis

akwarela, gwasz, papier; 65 x 49 cm (w świetle passepartout);
sygn. p. d.: W. Spitzer
estymacja: 3 200 - 4 200 zł