Nr katalogowy: 121

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 121

Scena huculska, przed 1939

akwarela, karton; 23 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: KKossak.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł