Nr katalogowy: 5

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 5

Akt kobiety

litografia, papier jasnobrązowy; 43 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana poniżej: Epr. d'artiste
estymacja: 6 000 - 8 000 zł