Nr katalogowy: 6

Antonio LORENZINI [Fra Antonio] (1665-1740)

Nr katalogowy: 6

Scena biblijna, 2 poł. XVII w.

akwaforta, papier; 58 x 105 cm (wymiar kompozycji);
poniżej napisy: Ant. Licinio da Pordenone mal.
estymacja: 2 600 - 3 500 zł