Nr katalogowy: 422

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

Nr katalogowy: 422

422 Obraz 1747 (Andenken von Lagow - 6), 1994

olej, płyta; 60 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: DUDA GRACZ * 1747 / 94*;
estymacja: 27 000 - 35 000 zł