Nr katalogowy: 421

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Nr katalogowy: 421

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno; 100 x 100 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie:
L. Tarasewicz. 2013 / 100 x 100 / Acrylic on canvas.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł