Nr katalogowy: 1142

Stanisław RADZIEJOWSKI (1863-1950)

Nr katalogowy: 1142

Dziewczyny w polu

olej, sklejka; 87,7 x 122 cm;
sygn. p. d.: St. Radziejowski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł