Nr katalogowy: 1141

Irena ZABOROWSKA (1902-1965)

Nr katalogowy: 1141

Czarny Staw, 1951

olej, tektura, 29 x 22 cm;
sygn. i dat. l. d.: ZABOROWSKA. 51 r;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł