Nr katalogowy: 1133

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1133

Droblin, 1941

olej, karton; 36.5 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 25.8.1941 DROBLIN. / Kasper Pochwalski (ołówkiem);
estymacja: 2 200 - 3 000 zł