Nr katalogowy: 1132

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1132

Pejzaż jesienny, 1957

olej, płótno; 63 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kasper Pochwalski / 1957.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł