Nr katalogowy: 1114

Anton RAUFER-REDWITZ (1871-1965)

Nr katalogowy: 1114

Martwa natura z dzbanem

olej, płótno; 75 x 101 cm;
sygn. p. d.: A. Raufer-Redwitz.
estymacja: 6 800 - 9 000 zł