Nr katalogowy: 1113

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 1113

Stare miasto nocą

olej, tektura; 55,5 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: K. Mackiewicz (przysłonięte ramą).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł