Nr katalogowy: 1105

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 1105

Wrześniowe słońce na Podhalu

akwarela, papier; 45 x 67,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł