Nr katalogowy: 1104

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)

Nr katalogowy: 1104

Kamieniarz

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WSkoczylas, l. d.: 7. 22.
estymacja: 1 300 - 1 700 zł
Cena oferowana 1 000 zł