Nr katalogowy: 129

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 129

Wiatr, 1890-1893

olej, płótno; 64,2 x 109,5 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski.
estymacja: 400 000 - 500 000 zł