Nr katalogowy: 130

Ludomir BENEDYKTOWICZ (1844-1926)

Nr katalogowy: 130

Drzewa, ok. 1888

olej, płótno naklejone na sklejkę; 80 x 52 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności, odręcznie wypisane przez syna artysty
estymacja: 16 000 - 20 000 zł