Nr katalogowy: 118

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 118

Martwa natura

olej, płyta; 56 x 38,5 cm;
sygn. z prawej: Menkes (czerwoną farbą);
estymacja: 40 000 - 55 000 zł