Nr katalogowy: 119

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 119

Branka, 1942

olej, płótno; 50 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1942. [Obraz przed konserwacją].
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł