Nr katalogowy: 112

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX

Nr katalogowy: 112

Alexandre Goubau i jego żona Anna Anthony przed Madonną z Dzieciątkiem, 1881

olej, płótno; 116 x 87 cm;
w załączniku opinia p. Macieja Monkiewicza;