Nr katalogowy: 113

Malarz nieokreślony polski?, 4 ćw. XVIII w.

Nr katalogowy: 113

Uczta u Lewiego

według obrazu P. Veronesa z 1573 r. w Galleria dell Accademia w Wenecji
olej, płótno dublowane; 93 x 114,5 cm.