Nr katalogowy: 403

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

Nr katalogowy: 403

Kobieta, 1975

akwarela, tusz, gwasz, papier, 23,5 x 16 cm;
sygn. i dat. KMikulski 75;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł