Nr katalogowy: 402

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 402

Góry Świętokrzyskie, 2001

akwarela, tempera, papier; 19 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: 2001/ E. DWURNIK, u dołu napis: GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 800 zł