908
Komoda w stylu barokowym trzyszufladowa, fornirowana i intarsjowana we wzory geometryczne; 76,5 x 115 x 68 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

909
Toaletka klasycyzująca z uchylnym lustrem na komodowej podstawie nakrytej marmurowym blatem, mahoniowa;
142 x 101 x 50 cm; Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

910
Szafka eklektyczna na wysokich nóżkach, mahoniowa, fornir orzechowy; 212 x 82 x 46 cm;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

1901
Komoda eklektyczna z trzema szufladami, z okuciami; konstrukcja: sosna, fornir orzechowy; 87 x 100 x 53 cm;
Europa środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł

1902
Siedzisko neorenesansowe drewno czernione, machoń; 105 x 112 x 42 cm, wys. siedziska 51 cm;
Europa zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł

ŁAD - Spółdzielnia Artystów Plastyków

1903
Trzy krzesła drewno bukowe, sklejka, tkanina obiciowa; projektant: Juliusz Kędziorek; wys. 72 cm, szer. 47,5 cm, głęb. 50,5 cm.
Polska, Zamość, Zamojska Fabryka Mebli, ul. Kilińskiego 82, po 1965.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł