Nr katalogowy: 1309

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 1309

Bez tytułu, 2017

litografia, druk cyfrowy, papier; 64 x 80 cm (wymiar kompozycji); 70 x 100 cm (wymiar arkusza); opisany l. d. : E / A , sygn. p. d.: WEINREB 2017 (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 2 000 zł