Nr katalogowy: 1308

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 1308

Bez tytułu, 2015

litografia, papier; 50 x 70 cm;
opisany l. d. : I / I, sygn. i dat. p. d.: WEINREB 2015 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 500 zł