Nr katalogowy: 1126

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

Nr katalogowy: 1126

Kwiaty w dzbanie, 1943

olej, płótno naklejone na sklejkę; 62 x 46,5 cm;
sygn. i dat. u dołu pośrodku na dzbanku: Z. Kononow. 943.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł